jar kysuce 2016

Starobystrický polmaratón IV. ročník

starobystricky pomaraton 2017 mUsporiadateľ: Obec Stará Bystrica
Termín: 8. máj 2018 (utorok)

Čítať ďalej...

Škola korčuľovania v MM Aréne

korculovanie krasno mJe pondelok dopoludnia, niečo po 9. hodine a na zimnom štadióne MMAréna v Krásne nad Kysucou vládne čulý ruch.

Čítať ďalej...

Kysučania pri historickom triumfe hokejbalistov Považskej Bystrice

hokejbal kysuceSlovenská hokejbalová extraliga si zapísala nový klub do svojich historických análov. HBK PROTEF Považská Bystrica vyhral základnú časť HEL!

Čítať ďalej...

Karatisti potvrdili vzostupnú formu ziskom siedmich cenných kovov

karatisti potvrdili mStarobystričania domov priviezli tri zlaté, tri strieborné a jednu bronzovú medailu. Úloha karate v modernej dobe je mnohostranná. Ako praktický prostriedok sebaobrany sa široko vyučuje v súkromných kluboch.

Čítať ďalej...

Kysuckí minihádzanári získali na domácej pôde zlaté kovy

kysucki minihadzanari mSobota 24. marca patrila v Kysuckom Novom Meste najmladším hádzanárom. Konal sa tu 6. ročník Veľkonočného turnaja v minihádzanej, ktorý je tu zároveň najväčšou hádzanárskou udalosťou roka.

Čítať ďalej...

Siláci opäť cestovali do Košíc, dorastenci obsadili tretiu priečku

silaci kosice mFarby Krásna hájili Marian Poláček, Marek Krištof, Matej Adámek a Adam Jesenský. V mesiaci marec sa siláci z Krásna nad Kysucou už po tretíkrát sťahovali na východ Slovenska do Košíc, kde sa konalo prvé kolo dorasteneckej ligy vo vzpieraní.

Čítať ďalej...

Sventek vybojoval dve zlaté medaily a miestenku na vrcholné šampionáty

spartan sventek mZ regiónu Kysúc sa pretekov Spartan Race zúčastnili aj Radka Prívarová a Jozef Rucek. V poľskej Bytomi sa uskutočnili ďalšie preteky stredoeurópského pohára Spartan Race 2018. Súťažilo sa na tratiach SUPER a SPRINT.

Čítať ďalej...

Pohár predsedu ObFZ Kysúc získali Kysučania

pohar predsedu mŠportová hala Pratex v Čadci opäť žila futbalom. V sobotu 17. marca sa tu uskutočnil 13. ročník halového turnaja starších žiakov v kategórií U15 (ročník 2003 a mladší) O Pohár predsedu ObFZ Kysúc.

Čítať ďalej...

Jozefovský beh v Čiernom vyhral s prehľadom Čech Marek Chrascina

jozefovsky beh mCelkovo sa pretekov v Čiernom zúčastnilo vyše sto pretekárov. Ani mrazivé a chladné počasie s nepríjemným vetrom neodradilo priaznivcov a vyznávačov cestného behu, aby sa zúčastnili populárneho Jozefovského behu v Čiernom. Ten v nedeľu 18. marca napísal už svoju 31. kapitolu, jeho súčasťou bol aj 11. ročník Memoriálu Jána Konôpku.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby