jar kysuce 2016

Traťový rekord na Čadčianskej desiatke nepadol

tratovy rekord mPohár prednostu Okresného úradu v Čadci si vybojoval Lukáš Prívara.

Čítať ďalej...

Otvorenie 100 jarných km na Kysuciach

Regionálna rada Klubu slovenských turistov pozýva na už tradičné prvé jarné spoločné stretnutie – „Otváranie 100 jarných km na Marťákovom kopci“. Podujatie sa koná v nedeľu 23.4.2017 so začiatkom o 11:30 hod na Marťákovom kopci pri rozhľadni.

Čítať ďalej...

Veľkonočný výstup na Ľadonhoru

ŠKT Kysucké Nové Mesto pozýva priaznivcov turistiky na „Veľkonočný výstup na 999mvysokú Ľadonhoru“, ktorý sa uskutoční v nedeľu 16. apríla 2017. Trasa: A) - Horný Vadičov – Kubaščíkovci – Ľadonhora - Holý vrch – Steny –Poľana - B. Lehota - Radola. Dĺžka trasy: 15km / 600m prevýšenie. Túto trasu zabezpečuje ŠKT - KNM.

Čítať ďalej...

Výstup na Strážov 1213 m.n.m.

vystup strazov mV sobotu 1. apríla sme sa vybrali na náš tretí spoločný výstup na Strážov 1213 m.n.m., spoločného výstupu sa zúčastnilo 38 členov – deti aj dospeláci. Na vrchol vedie viacero turistických trás z obce Čičmany, z obce Pružina a z obce Zliechov. Naša trasa začínala v obci Čičmany, odkiaľ sme pokračovali po poľnej ceste.

Čítať ďalej...

Navrátilec z Poľska skóroval hneď v prvom zápase

skoroval hned mVyše 250 fanúšikov ŠK Čierne si v nedeľu 2. apríla trikrát zakričalo gól. Zverenci Jozefa Privarčáka nastúpili už s čerstvou oporou Pavlom Staňom.

Čítať ďalej...

Elin Balážová uspela na Svetovej zimnej špeciálnej olympiáde

elin balazova mSlováci zakončili 24. marca 2017 svoje účinkovanie na 11. svetovej zimnej špeciálnej olympiáde v rakúskom Grazi a Schladmingu celkovo s 20 kovmi, čím prekonali medailovú zbierku z predchádzajúcich hier v Pjongčangu.

Čítať ďalej...

HBK Čadca postupuje do semifinále!

hbk cadca mUplynulý víkend sa začali vyraďovacie súboje Slovenskej hokejbalovej extraligy. Na Slovenských ihriskách šlo o to, kto sa prebije do bojov o najcennejšie kovy. Hbk Čadca mal po základnej časti za súpera silnú Diakovú. Najmä prvý zápas to nebolo vôbec jednoduché.

Čítať ďalej...

Vzpierači opäť dominovali

vzpieraci dominovali mCez víkend sa v Trenčíne konalo druhé kolo mladších žiakov vo vzpieraní, na ktorom štartovalo sedem klubov zo skupiny západ. Súťažilo sa v štvorboji a to v trojskoku, hode medicinbalom, trhu a nadhode technickom. Za Krásno nastúpili mladí talentovaní pretekári Vladimír Macura, Miroslav Škrobian, Dianka Brodová, Martin Franek a Branislav Adámek. Súťažilo sa v dvoch skupinách po 16 pretekárov.

Čítať ďalej...

Slovania skončili na štvrtom mieste, do Korne zavítal aj Ľubomír Višňovský

lubomir visnovsky mV sobotu 18. marca sa vo Futbalovej Aréne v Korni uskutočnil medzinárodný futbalový turnaj nádejných futbalistov narodených v roku 2007.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby