kysuce kaplnka

Udialo sa

HASIČI SÚŤAŽILI O POHÁR STAROSTU OŠČADNICE.

hasici sutazili mTrofeje pre Dolný Hričov a domáce ženy. V nedeľu 16.júla 2017 sa na futbalovom štadióne TJ Tatran v Oščadnici uskutočnil už 14.ročník hasičskej súťaže o Pohár starostu obce.

Čítať ďalej...

V Areáli športu a zdravia v Turzovke – Závodí súťažili o najlepší guláš v okolí

gulas turzovka mNajviac sa vydaril guláš manželský. V Turzovke – Závodí v sobotu – 15. júla 2017 opäť po roku súťažili o najlepší guláš v širokom okolí.

Čítať ďalej...

V Starej Bystrici sa konali oslavy 25. výročia zvrchovanosti Slovenska

oslavy zvrchovanosti stara bystrica mRínok svätého Michala Archanjela v Starej Bystrici v sobotu 15. júla od samého rána žil čulým životom. Už po 15 krát sa pripravovali veľkolepé oslavy 25. výročia zvrchovanosti Slovenska a slovenského národa.

Čítať ďalej...

Počas hodov v Makove si každý prišiel na svoje

hody makov mRok preletel ako voda a v Makove sa opäť hodovalo. Posledný júnový týždeň sa to podujatiami len tak hemžilo a takmer každý si prišiel na svoje.

Čítať ďalej...

Kysuce otvárali 63. Folklórny festival

folklorny festival mVýchodná Folklórny festival Východná je najstarším a najrozsiahlejším celoslovenským festivalom s medzinárodnou účasťou a zároveň vrcholnou prehliadkou tradičnej ľudovej kultúry a jej folklorizovaných prejavov.

Čítať ďalej...

DETSKÝ FOLKLÓRNY SÚBOR KELČOVAN TANCUJE A SPIEVA AJ V ROKU 2017

subor kelcovan mDetský folklórny súbor Kelčovan patrí medzi najaktívnejšie súbory pracujúce pri Dome kultúry v Čadci. Už 45 rokov svojimi vystúpeniami reprezentuje naše mesto po celom Slovensku a našu krajinu v zahraničí.

Čítať ďalej...

Mažoretky Ellis z Ochodnice získali v Chorvátsku titul MAJSTERKY EURÓPY 2017

mazoretky ellis mV dňoch 15.-18.6.2017 sa v Chorvátskom meste Crikvenica uskutočnili Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe pod záštitou IFMS ( International Federation of Majorette Sport).

Čítať ďalej...

Neinvestičný fond Makové zrnká zorganizoval výlet pre deti s rodičmi do Hvozdnej a Zlína

hvozdna zlin mNeinvestičný fond Makové zrnká organizoval 24.6.2017 výlet pre deti s rodičmi do Hvozdnej a Zlína. Stretli sme sa ráno v sobotu a nedočkavo čakali na autobus.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby