zima kysuce2

Športové aktuality

Na Štedrý deň sa bojovalo o najväčšie sídlisko v Čadci

suboj kycerky mPrvýkrát získalo víťazné družstvo aj Putovný pohár... Najväčšie sídlisko v Čadci žilo aj na Štedrý deň športom. Stará dobrá partia z Kýčerky sa už tretí rok po sebe stretla, aby si zmerala sily v hokejbale.

Čítať ďalej...

V Krásne nad Kysucou sa konal Vianočný turnaj v stolnom tenise

stolny tenis mNultý ročník prilákal za stoly 29 účastníkov. Dňa 27. decembra 2017 usporiadala ZO Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Únie žien Slovenska a ZO Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami Krásno nad Kysucou nultý ročník Vianočného stolnotenisového turnaja pre neregistrovaných hráčov.

Čítať ďalej...

Šachový Holeštiakov memoriál (ŠACHOM) s medzinárodnou účasťou

sachovy memorial mAj kráľovská hra môže utužovať rodinné tradície Už tradične 29.12. sa na sklonku minulého roku konal nevšedný a na Slovensku jedinečný turnaj ŠACHOM Zákopčie 2017. Podmienkou účasti dvojčlenného tímu bol rodinný vzťah (rodič - dieťa, starý rodič - vnuk, súrodenci a pod.).

Čítať ďalej...

Hádzanári v Poľsku bronzoví

hadzanari bronzovi mÚspech Kysučanov umocnil fakt, že dvaja hráči sa dostali do All–Stars tímu. V dňoch 16. a 17. decembra 2017 sa zúčastnili starší žiaci hádzanárskeho oddielu MŠK Kysucké Nové Mesto turnaja Česko-slovensko-poľskej ligy v poľských Mysłowiciach.

Čítať ďalej...

Bunkai karate Čadca štartuje aj Slovenskej Muay Thai lige

muathai.fw mŽilina - Dňa 16.12.2017 v Žiline sa konalo 1.kolo Slovenskej Muay Thai ligy ,kde štaroval aj Michal Stráňava, ktorý vo vyrovnanom zápase podľahol Vašíčkovi z Českej republiky.

Čítať ďalej...

Zavadská sa na atletických majstrovstách Európy nestratila

me zavadska mZverenka Milana Slivku dobehla do cieľa ME v Šamoríne v čase 15:26 min. „Už celý týždeň pred štartom som bola veľmi napätá.

Čítať ďalej...

Aj stolnotenistov navštívil Mikuláš

stolnotenisti mNajmenším priniesol balíčky plné sladkostí. Stolní tenisti privítali minulý týždeň veľmi vzácnu návštevu. Počas štvrtkového tréningu (7.12.2017) zavítali do Mestskej športovej haly pri futbalovom štadióne v Čadci Mikuláš, čert a anjel.

Čítať ďalej...

Kysučania v extralige: Piják s gólom a asistenciou

kysucania extraliga mHBK PROTEF Považská Bystrica prezimuje prvýkrát na čele najlepšej ligy sveta. V sobotu skončila prvá časť Slovenskej hokejbalovej extraligy. Do hry zasiahlo niekoľko Kysučanov!

Čítať ďalej...

Vytrvalkyňa z Kysuckého Nového Mesta sa cez víkend zúčastní majstrovstiev Európy v Šamoríne

alexandra zavodska mDvadsiate štvrté majstrovstvá Európy v krose v Šamoríne budú rekordné – v počte účastníkov aj v počte krajín. Na štart sa postaví 575 pretekárov z 37 členských krajín Európskej atletiky (EA).

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby