kysuce kaplnka

Športové aktuality

Dievčatá z Kysúc si opäť zahrali vo finále turnaja

dievcata z kysuc mDievčatá z Kysúc nestačili vo finále na duo Behúnová - Šipošová. Tretí turnaj majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale pod názvom Bystrina beachvolleyball Tour 2017 sa počas tohto víkendu odohral pod Zoborom.

Čítať ďalej...

Jubilejný desiaty ročník nohejbalového turnaja opäť ovládli Nezmari z Turzovky

nohejbal mV Starej Bystrici si po prvýkrát v histórii zahralo aj družstvo žien. V Starej Bystrici sa v sobotu 15. 7. 2017 uskutočnil jubilejný 10. ročník nohejbalového turnaja v trojkách o Pohár obce Stará Bystrica.

Čítať ďalej...

Pozvánka na štvrtý ročník Krasňanskej cyklodvadsiatky

krasnanska cyklodvadsiatka mMesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na 4. ročník cyklistického preteku Krásňanská cyklo-20tka, ktorý sa uskutoční 29. júla 2017.

Čítať ďalej...

Putovný pohár zo Skalitého si odniesla Wisla

pohar skalite mCez víkend sa v Skalitom uskutočnil 42. ročník futbalového turnaja Memoriál desiatnika R. Šmatlavu, na ktorom sa predstavili dve kvalitné mužstvá z Poľska – KS Wisla (4. liga), KP Beskid Skoczów (3. liga), FK Čadca (3. liga) a Slovan Skalité (5. liga).

Čítať ďalej...

V Rakovej triumfovala LKS Gwiazda Skryszów

lks gwiazda mLKS Gwiazda Skryszów získal trofej druhýkrát za sebou. Domáci FK Polom, FK Tatran Oščadnica, český zástupca TJ Třinec-Nebory a obhajca prvenstva LKS Gwiazda Skryszów z Poľska bojovali v nedeľu 16. júla o Pohár starostu obce Raková.

Čítať ďalej...

Vladislav Brisuda povedie Skalité

vlado brisuda mPo štyroch rokoch kaučovania v Tatrane Oščadnica, odchádza Vladislav Brisuda do piatoligového Slovana Skalité.

Čítať ďalej...

Najlepší obranca sezóny Tomáš Šurik: Toto finále bolo najkvalitnejšie

tomas surik mPravou športovou lahôdkou na Kysuciach sa v tejto sezóne stalo finále Kysuckej hokejbalovej ligy. Obaja aktéri chceli uspieť. Rôzne motivovaní, o seba narážali odlišné štýly hry, ako vlny o skaly a produkovali divadlo hodné vrcholu sezóny.

Čítať ďalej...

Osadový turnaj o Pohár starostky Skalité ovládlo družstvo Cechospol

pohar starostky mV nedeľu 2. júla sa na futbalovom štadióne TJ Slovan Skalité konal už tradičný Osadový turnaj o pohár starostky obce Skalité za účasti mužstiev: FC Dynamo Mláky, Pašerák Martiniak, Notorik Bory, SP Fan Tomas, Úlet a Cechospol.

Čítať ďalej...

Kronerov pohár získali domáci futbalisti

kronerov pohar mFinále rozhodol jediný gól, v bráne zažiaril nepriestrelný Martin Gavlák. Staškov každoročne žije druhú júlovú nedeľu futbalom, kedy je na programe futbalový turnaj O Pohár Jozefa Kronera, ktorým si pripomínajú svojho rodáka a slávneho herca. V tomto roku napísalo toto výnimočné podujatie už svoju 46. kapitolu. Príjemné letné počasie prilákalo na štadión Slávie Staškov vyše 1000 divákov, ktorí si prišli pozrieť nielen dobrý futbal, ale užili si aj bohatý kultúrny program.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby