jar kysuce 2016

Športové aktuality

Dominovali rozhodcovia z Kysuckej doliny

kysucki rozhodcovia mV sobotu 12. marca 2018 zamenili rozhodcovia a delegáti Oblastného futbalového zväzu Kysúc píšťalky za kopačky. Stretnutie si dali v Krásne nad Kysucou, kde v telocvični Strednej odbornej školy drevárskej a stavebnej odohrali 8. ročník futbalového turnaja.

Čítať ďalej...

Krásno je po prvom kole tretie, výborný výkon podal Vladimír Macura

vzpieraci krasno mNa domácej pôde vybojovali zverenci Miroslava Škrobiana spolu 755,455 sinclearových bodov. V Krásne nad Kysucou sa cez víkend konalo prvé kolo starších žiakov vo vzpieraní. V rámci skupiny Východ, ktorá bojovala o dôležité body práve na Kysuciach, si zmeralo sily sedem družstiev.

Čítať ďalej...

Milan Kubiatko (Nalim Oktaibuk) z Čadce zabehol 102 maratónov

milan kubiatko mMilan Kubiatko z Klubu Kysuckého maratónu má medzi vytrvalcami z Čadce jeden primát. Absolvoval najviac maratónov - 102.

Čítať ďalej...

Na štart do Oščadnice prišlo 130 lyžiarov

slalom oscadnicaPohár už druhýkrát vyhral Anton Capuliak

 

V sobotu 3. marca sa v Športcentre v Oščadnici uskutočnili verejné preteky v obrovskom slalome o Pohár starostu obce. Na štart už 6. ročníka prišlo celkovo 130 lyžiarov z okresu Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Nižná na Orave a z Bratislavy.

Čítať ďalej...

Pľacový hokejový turnaj v Podvysokej

podvysoka mTak, ako každoročne, aj v tomto roku v závere zimného obdobia sa za krásneho slnečného počasia uskutočnil v Podvysokej pľacový hokejový turnaj.

Čítať ďalej...

Kysučania v extralige: Tomáš Bajánek strelil prvý gól v extralige mužov

extraliga kysuce mVicemajster SR U19 v drese Čadce a súčasný hráč HBK PROTEF Považská Bystrica si otvoril strelecký účet aj v našej najvyššej seniorskej súťaži.

Čítať ďalej...

Mrože sa predstavili na Liptove

mroze liptov mVo februári je na Slovensku množstvo otužileckých akcií. Otužilci z Krásna nad Kysucou sú cez víkendy v tomto mesiaci na cestách. „Posledné dva víkendy sme strávili na otužileckých akciách.

Čítať ďalej...

Lyžiarsky beh retro vo Wisle 2018

retro beh wisla mNa drevených lyžiach súťažil aj desaťčlenný tím z Čierneho. Človek sa zrazu ocitne v nedávnej minulosti, kedy ženy v zime nosili teplé kožuchy nie pre imidž, ale z dôvodu skutočného pocitu tepla. Mužov zase zohrievala dlhá brada a prípadný nedostatok vlasov schovali pod elegantný klobúk.

Čítať ďalej...

Devils cez víkend odohrali najdôležitejší zápas sezóny

najdolezitejsi zapas devils mSúboj o prvenstvo nedohrali až štyria hráči. Devils Čadca – FBK RAptORs 5:6 (0:0, 4:1, 1:5) Druhá florbalová liga mužov (skupina Stred) mala v nedeľu na programe zápas, ktorý mal rozhodnúť o víťazovi súťaže. V Turanoch sa stretli dva najlepšie celky sezóny. Čadca a aj Rabča vedeli, že strata bodov môže znamenať aj koniec vysokých ambícií.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby