jar kysuce 2016

Futbal

Futbalovým kráľom v Čadci sa stal Jamír SK

stefansky pohar mSportika Štefanský pohár – Memoriál M. Piteľa 21. (17.) ročník

Mestská športová hala Pratex v Čadci žila medzi sviatkami špičkovým halovým futbalovým turnajom. V stredu 28. decembra 2016 sa na Kysuciach zišlo 10 pozvaných futbalových družstiev zo Slovenska, aby si zmerali sily na 21. ročníku Štefanského pohára a 17. ročníku Memoriálu M. Piteľa.

Čítať ďalej...

V Korni si uctili pamiatku futbalových velikánov

futbal korna mMemoriál Paľa Skorčika a Viktora Vyrobika ovládli hráči z Dudiniec

V sobotu 7. januára žila Futbalová Aréna v Korni druhým ročníkom futbalového turnaja internacionálov - Memoriál Paľa Skorčíka a Viktora Vyrobika. Podobne ako pred rokom štartovali na ňom skôr narodení futbalisti Slovanu Dudince, TJ Janovice (ČR), Tatrana Turzovka a domácej Korne pod hlavičkou Aktív Park Korňa.

Vo futbalovom Krásne vládne nespokojnosť

futbal krasno mPred štartom do nového ročníka Tipos III. ligy Stred mali futbalisti Tatran Krásno ambíciu umiestniť sa v hornej polovici tabuľky. Po odohratí 15 kôl je však skutočnosť iná. Získali len 18 bodov za päť výhier a tri nerozhodné výsledky a s pasívnym skóre skončili po jesennej častí na deviatom mieste, čo je veľkým sklamaním nielen pre futbalistov, ale aj pre priaznivcov Tatrana.

Žiaci Starej Bystrice splnili v druhej lige očakávania

stara bystrica mV jesennej časti 2. ligy Sever mladí futbalisti Pokrok Stará Bystrica získala 18 bodov a s pasívnym skóre 28:40 skončili po prvej polovici súťaže na 8. mieste. Po poslednom stretnutí tohto mládežníckeho družstva sme sa pozhovárali s jeho koučom Ladislavom Kolembusom.

Futbalový turnaj politických strán pôsobiacich v obci Raková

futbalovy turnaj mV nedeľu 16.10.2016 sa opäť stretli zástupcovia politických strán pôsobiacich v obci Raková, aby si zmerali sily na 18. ročníku futbalového turnaja v malom futbale. Tento turnaj, ktorý bol založený v roku 1999 je zrejme svojím pomenovaním najstarší v rámci okresu, ale i ďaleko za jeho hranicami.

Žiline pomohol k úspechu aj Krásňan Daniel Sýkora

daniel sykora mMladé futbalové nádeje MŠK Žilina U-12 sa v dňoch 30. a 31.júla zúčastnili na 10. ročníku medzinárodného turnaja O pohár primátora mesta Hradec Králové.

Štrnásty ročník ovládol favorit

obecny turnaj vysoka mLetné mesiace sú synonymom dovoleniek a oddychu, no a dôkazom toho, že sa dá oddychovať i aktívne, bola vo Vysokej nad Kysucou sobota 30. júla 2016.
V tento deň sa totiž v areáli ZŠ s MŠ E. A. Cernana konal už XIV. ročník populárneho Obecného futbalového turnaja v malom futbale, ktorého špecifikom je skutočnosť, že sa ho môžu zúčastňovať iba „vysočania“.