kysuce kaplnka

Šport

Dievčatá z Kysúc si opäť zahrali vo finále turnaja

dievcata z kysuc mDievčatá z Kysúc nestačili vo finále na duo Behúnová - Šipošová. Tretí turnaj majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale pod názvom Bystrina beachvolleyball Tour 2017 sa počas tohto víkendu odohral pod Zoborom.

Čítať ďalej...

Jubilejný desiaty ročník nohejbalového turnaja opäť ovládli Nezmari z Turzovky

nohejbal mV Starej Bystrici si po prvýkrát v histórii zahralo aj družstvo žien. V Starej Bystrici sa v sobotu 15. 7. 2017 uskutočnil jubilejný 10. ročník nohejbalového turnaja v trojkách o Pohár obce Stará Bystrica.

Čítať ďalej...

Putovný pohár zo Skalitého si odniesla Wisla

pohar skalite mCez víkend sa v Skalitom uskutočnil 42. ročník futbalového turnaja Memoriál desiatnika R. Šmatlavu, na ktorom sa predstavili dve kvalitné mužstvá z Poľska – KS Wisla (4. liga), KP Beskid Skoczów (3. liga), FK Čadca (3. liga) a Slovan Skalité (5. liga).

Čítať ďalej...

V Rakovej triumfovala LKS Gwiazda Skryszów

lks gwiazda mLKS Gwiazda Skryszów získal trofej druhýkrát za sebou. Domáci FK Polom, FK Tatran Oščadnica, český zástupca TJ Třinec-Nebory a obhajca prvenstva LKS Gwiazda Skryszów z Poľska bojovali v nedeľu 16. júla o Pohár starostu obce Raková.

Čítať ďalej...

Pozvánka na štvrtý ročník Krasňanskej cyklodvadsiatky

krasnanska cyklodvadsiatka mMesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na 4. ročník cyklistického preteku Krásňanská cyklo-20tka, ktorý sa uskutoční 29. júla 2017.

Čítať ďalej...

Vladislav Brisuda povedie Skalité

vlado brisuda mPo štyroch rokoch kaučovania v Tatrane Oščadnica, odchádza Vladislav Brisuda do piatoligového Slovana Skalité.

Čítať ďalej...

Najlepší obranca sezóny Tomáš Šurik: Toto finále bolo najkvalitnejšie

tomas surik mPravou športovou lahôdkou na Kysuciach sa v tejto sezóne stalo finále Kysuckej hokejbalovej ligy. Obaja aktéri chceli uspieť. Rôzne motivovaní, o seba narážali odlišné štýly hry, ako vlny o skaly a produkovali divadlo hodné vrcholu sezóny.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby