kysuce kaplnka

Šport

GORALMARATHON 2017

goralmarathon mDňa 20.8. 2017 sa na Trojmedzí uskutočnil už 3.ročník GORAL MARATHONU. Organizátori pripravili pre pretekárov 3 trate dĺžky 5,5 km, 26 km a 50 km. Súťažilo sa v behu, Nordic Walking a MTB.

Čítať ďalej...

Jendrišák, Čagala a Poláčková ovládli streleckú súťaž vo Svrčinovci

Strelnica vo Svrčinovci bola v nedeľu 10. septembra dejiskom verejnej súťaže v streľbe zo športových zbraní na pamiatku zosnulých športových strelcov Kysúc. Súťažilo sa v disciplíne VPi 13, ŠMPi 13, ŠMPu 3x13 v kategóriách muži do 60 rokov, muži nad 60 rokov a ženy.

Čítať ďalej...

V Krásne nad Kysucou privítali olympijského víťaza Ota Zarembu

oto zaremba mVzpieračský oddiel Tatran Krásna nad Kysucou pripravil v rámci osláv Dní mesta aj súťaž vo vzpieraní, na ktorú prijal pozvanie aj olympijský víťaz Ota Zaremba.

Čítať ďalej...

Tréningy na úrovni prvej ligy sa prejavia aj na výsledkoch

treningy prvej ligy mPavol Staňo prevzal kormidlo futbalistov A mužstva Tatran Krásno cez letnú prestávku po Vladimírovi Kuťkovi. O tom aká bola príprava na nový ročník treťoligového Tatran Krásno a ako sa prejavila v prvých majstrovských zápasoch bola téma nášho rozhovoru.

Čítať ďalej...

XXV. ročník hasičskej súťaže o putovný pohár starostky obce Skalité

hasicska sutaz mV nedeľu 27.8.2017 sa uskutočnil XXV. ročník hasičskej súťaže o putovný pohár starostky obce Skalité.

Čítať ďalej...

Primátorský turnaj ovládol prvýkrát v histórii Dream Team zo Svrčinovca

dream team mBez jedinej prehry sa domáci tím, zložený z kysuckých hokejbalových borcov, prebil až na vrchol. Najvážnejšou prekážkou mu bol iný domáci klub – Oceláři Podzávoz. Ako naznačuje názov, Podzávoz dlhšie spolupracuje s hráčmi spoza hraníc a v ostro sledovanom semifinále sa postarali o pútavý súboj s prívlastkom predčasné finále, ktorý napokon rozhodol gól Mira Mika až v samostatných nájazdoch. Vo veľkom štýle a ako z knihy o hokejbale vstúpili do turnaja aj obhajcovia z Dubnice nad Váhom.

Čítať ďalej...

Talent z Kysúc obliekol reprezentačný hokejový dres

michal roman mMichal Roman, 19. ročný hokejový obranca rodák z Kysuckého Nového Mesta pôsobil donedávna na klubovej úrovni v českom Třinci. Od novej sezóny skúša hokejové šťastie pod Dubňom v Žiline.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby