kysuce kaplnka

1. miesto v celoslovenskom projekte a 500 € na nákup kníh získala ZŠ s MŠ Podzávoz

zs podzavoz mDo celoslovenského projektu Najzaujímavejšie podujatie školských knižníc som zapojila našu školu ZŠ s MŠ Podzávoz po piatykrát.

Príprava tohto projektu je časovo veľmi náročná, avšak odozva žiakov i zúčastnených stojí vždy za tú námahu, ktorú do projektov vkladám. Tento rok sa do projektu zapojilo celkom 243 základných a stredných škôl. Veľkým zadosťučinením pre mňa je, že sme ako malá prímestská škola získali 1. MIESTO!!!  Nesmierne sa teším, že Slovenská pedagogická knižnica dokáže oceniť námahu učiteľov i nápady, ktoré všetci učitelia každoročne do projektu prinášajú. Cieľom projektu je vždy podporiť u detí pozitívny vzťah ku knihám a školským knižniciam. Tento rok som realizovala projekt v spolupráci s učiteľkami SJL – Mgr. Nikolkou Kubíkovou a Mgr. Erikou Sačkovou. Veľká vďaka patrí primátorovi mesta Čadca Ing. M. Gurovi, poslancovi mesta Čadca JUDr. J. Pajerovi a rodičom našich žiakov, ktorí v tento deň prišli, po rokoch zasadli do školských lavíc a učili sa spolu s našimi deťmi. Okrem rozvíjania čitateľskej gramotnosti sa v tento deň naši žiaci rôznymi zaujímavými a kreatívnymi aktivitami zoznámili s generálom Milanom Rastislavom Štefánikom.
Na záver chcem zdôrazniť, že i napriek mnohým negatívnym postojom voči učiteľom musím konštatovať, že učiteľská práca je časovo náročná (i po odchode z pracoviska), ale zároveň prekrásna a obohacujúca, predovšetkým v momentoch, keď spoločne niečo zmysluplné vytvoríme a uspejeme!

 

Autorka projektu a vedúca Školskej knižnice Podzávoz: PaedDr. Ivana Kullová Matisková

 

zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_002.jpg zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_003.jpg zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_004.jpg zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_006.jpg zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_007.jpg zs_ms_podzavoz_1_miesto_v_sutazi_008.jpg

 

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby