jar kysuce 2016

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

Benefičný koncert v Čadci: „Pomáhajme folklórom“

pomahajme folklorom mV Dome kultúry Čadca sa dňa 26. mája 2017 /piatok/ o 18:30 hod uskutoční podujatie pod názvom „Pomáhajme folklórom“, ktorého cieľom je pomôcť sociálne slabším a znevýhodneným rodinám. Myšlienka benefície skrsla poslancovi Mestského zastupiteľstva Petrovi Strapáčovi. „ Základným stavebným kameňom pre usporiadanie tohto milého podujatia bola pozitívna odozva folklórnych skupín, ktoré som oslovil.

Čítať ďalej...

GALÉRIA ČADCA vás pozýva na svoju jubilejnú 20. výstavu

Výstava ZEM SLOVENSKO XIII. predstaví tvorbu 29 umelcov. Galéria Čadca pozýva svojich priaznivcov na vernisáž svojej jubilejnej – 20. výstavy.

Čítať ďalej...

Nevyliečiteľní

nevyliecitelny maleMesto Krásno nad Kysucou Vás opäť pozýva na divadelné predstavenie „Nevyliečiteľní", ktoré sa uskutoční dňa 28. mája (nedeľa) o 17:00 hod. v Kultúrnom dome. Miestami lyrická, miestami bláznivá komédia v príťažlivom hereckom obsadení. Spleť lások, prelínanie sa vzťahov a následné trápenia hlavných hrdinov zverených do rúk psychológom, ktorí by sami potrebovali odbornú pomoc, prináša množstvo komických situácií.

Čítať ďalej...

Výstava dobovej elektroniky v Kaštieli Radoľa

dobova elektronika mKysucké múzeum v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, sprístupnila od 9. marca 2017 výstavu elektroniky z 20. storočia s názvom „Retro – elektro“. Objavte pôvab retro elektroniky na výstave retro – elektronika a príslušenstvo z minulého storočia, ktorá prezentuje exponáty zo súkromných zbierok dvoch kysuckých zberateľov z obdobia 60., 70., 80. a 90. rokov.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby