kysuce kaplnka

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

Goralský gastrodeň v Oščadnici

Srdečne pozývame všetkých priaznivcov dobrého jedla a skvelej zábavy na Goralský gastrodeň do Oščadnice. Okrem gastronomických špecialít si budete môcť "pochutiť" aj na skvelej hudbe - Diabolských husliach Jána Berkyho - Mrenicu ml. a goralskej muzike ostatných interpretov. Program doplní aj tanečný dom goralských tancov a súťaž v pečení polesníkov (zemiakových placiek).

gastroden 2017

UPHILL MTB Beskydy

Obec Raková a CK BIKING Raková Vás pozývajú dňa 30. 07. 2017 na tradičný cyklistický pretek pre športovcov aj turistov!

Kancelária preteku, štart a vyhlásenie výsledkov: Námestie Jána Palárika, Cieľ: Pod Medveďou skalou na hrebeni Veľkého Polomu

Čítať ďalej...

Kino pod hviezdami

Srdečne pozývame všetkých milovníkov filmových rozprávok a príbehov na tradičné premietania v rámci Čadčianskeho kultúrneho leta pod názvom Kino pod hviezdami v termíne od 24. do 30. júla 2017. Letné kino pre Vás pripravil Dom kultúry v Čadci. Vstupné na premietanie je dobrá nálada :)

Čítať ďalej...

Krásňanská cyklo-20tka

krasnanska cyklo20tka plagat mMesto Krásno nad Kysucou Vás srdečne pozýva na 4. ročník cyklistického preteku Krásňanská cyklo-20tka, ktorý sa uskutoční 29. júla 2017.

 

Dátum a miesto: 29. júl 2017 (sobota) o 10:00 hod., pred Kultúrnym domom v Krásne nad Kysucou

Organizátor akcie: Mesto Krásno nad Kysucou
Informácie: Jaroslav Pagáč, tel. č. +421 917 529 045, e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Čítať ďalej...

Čadčianske kultúrne leto 2017

cadcianske kulturne leto mMesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a ich partneri pripravili aj počas tohto leta cyklus kultúrnych, športových a spoločenských podujatí pod názvom Čadčianske kultúrne leto. Vstup na všetky podujatia je voľný (s výnimkou letnej školy plávania). Srdečne vás pozývame a prajeme vám krásne leto a príjemné zážitky.

Čítať ďalej...

Prázdninové školy plávania 2017

Prázdniny sú tu a MPS Čadca – čadčianska plaváreň pripravila pre vás tradičné Letné školy plávania – intenzívne osemdňové plavecké výcviky pre deti od 6 do 15 rokov.

Čítať ďalej...

Výstava Poézia dreva v Kaštieli Radoľa

vystava dreva mKysucké múzeum, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, sprístupnilo od 15. júna 2017 výstavu Poézia dreva.

Čítať ďalej...

GALÉRIA ČADCA vás pozýva na svoju jubilejnú 20. výstavu

Výstava ZEM SLOVENSKO XIII. predstaví tvorbu 29 umelcov. Galéria Čadca pozýva svojich priaznivcov na vernisáž svojej jubilejnej – 20. výstavy.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby