jar kysuce 2016

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

LÚČNICA - Reprezentačný program

Je výberom najúspešnejších programov a reprezentuje najcharakteristickejšie folklórne oblasti Slovenska. Dramaturgia je uspôsobená tak, že zachytáva rozmanité umelecké prejavy bohatej ľudovej tradície v tanci, v hudbe a kroji, od jemných ženských tancov cez hravé a vtipné, až po temperamentné párové a virtuózne mužské tance.

Čítať ďalej...

Svedomie

Slávnostná premiéra divadelného predstavenia DaMDS EVA podľa predlohy Mila Urbana Svedomie sa uskutoční 1. júna 2017 o 18:00 v DK Čadca 

 

Vstupné: 1,- €

GALÉRIA ČADCA vás pozýva na svoju jubilejnú 20. výstavu

Výstava ZEM SLOVENSKO XIII. predstaví tvorbu 29 umelcov. Galéria Čadca pozýva svojich priaznivcov na vernisáž svojej jubilejnej – 20. výstavy.

Čítať ďalej...

Výstava dobovej elektroniky v Kaštieli Radoľa

dobova elektronika mKysucké múzeum v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, sprístupnila od 9. marca 2017 výstavu elektroniky z 20. storočia s názvom „Retro – elektro“. Objavte pôvab retro elektroniky na výstave retro – elektronika a príslušenstvo z minulého storočia, ktorá prezentuje exponáty zo súkromných zbierok dvoch kysuckých zberateľov z obdobia 60., 70., 80. a 90. rokov.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby