kysuce kaplnka

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

Čadčianske kultúrne leto 2017

cadcianske kulturne leto mMesto Čadca, Dom kultúry v Čadci a ich partneri pripravili aj počas tohto leta cyklus kultúrnych, športových a spoločenských podujatí pod názvom Čadčianske kultúrne leto. Vstup na všetky podujatia je voľný (s výnimkou letnej školy plávania). Srdečne vás pozývame a prajeme vám krásne leto a príjemné zážitky.

Čítať ďalej...

Prázdninové školy plávania 2017

Prázdniny sú tu a MPS Čadca – čadčianska plaváreň pripravila pre vás tradičné Letné školy plávania – intenzívne osemdňové plavecké výcviky pre deti od 6 do 15 rokov.

Čítať ďalej...

Chovateľský deň v skanzene: Výstava hospodárskych zvierat našich národných plemien

chovatelsky den v skanzene mDňa 16. júla sa v skanzene Nová Bystrica Vychylovka koná druhý ročník výstavy hospodárskych zvierat slovenských plemien. Priamo v priestoroch skanzenu, pri jeho jednotlivých objektoch, budú vystavené kone, hovädzí dobytok, ovce, kozy, husi, sliepky, králiky a holuby. Výstavu doplnia aj slovenské plemená psov. Návštevníci môžu vidieť i ukážky práce so zvieratami a ukážky remeselnej a ľudovo-umeleckej tvorby. Podujatie dopĺňa folklórny program.

Čítať ďalej...

Výstava Poézia dreva v Kaštieli Radoľa

vystava dreva mKysucké múzeum, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, sprístupnilo od 15. júna 2017 výstavu Poézia dreva.

Čítať ďalej...

GALÉRIA ČADCA vás pozýva na svoju jubilejnú 20. výstavu

Výstava ZEM SLOVENSKO XIII. predstaví tvorbu 29 umelcov. Galéria Čadca pozýva svojich priaznivcov na vernisáž svojej jubilejnej – 20. výstavy.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby