zima kysuce2

AKCIE, TIPY, PODUJATIA na Kysuciach

kinoakcie-tipy-icon

dom-kultury1turisticke-podujatia1

 

Fašiangové podujatia na Kysuciach

fasiangy mFašiangové podujatia sú neodmysliteľnou súčasťou ukončenia obdobia od Troch kráľov do Popolcovej stredy. Pozývame Vás na fašiangové podujatia, ktoré si pre Vás pripravili obce na Kysuciach.

Čítať ďalej...

Festival SPK 2017 s názvom „Sme Pripravení Kráčať“

sme pripraveni kracat mMáte už program na jarné prázdniny?

Po 21 úspešných ročníkoch festivalu SPK Vás opäť pozývame do Športovej haly v Čadci, kde sa bude konať už tradične SPK 2017 s názvom „Sme Pripravení Kráčať“.

Čadca. Ste pripravení kráčať? Vykročte teda na SPK pretože Vás tam čaká bohatý program, ktorý Vám spríjemni čas jarných prázdnin od 03. do 05. marca. Program je rozdelený do troch dní.

Čítať ďalej...

Pozvánka na výstavu Poteš oči

Kysucké múzeum v Čadci, organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja, pozýva do výstavných priestorov kaštieľa v Radoli na prehliadku výstavy Poteš oči.

Čítať ďalej...

EURÓPSKE ROZPRÁVKY

Kysucká knižnica v Čadci v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja sprístupní 6. februára 2017 putovnú výstavu „Európske rozprávky“. Výber vyše stovky najreprezentatívnejších titulov európskych rozprávok zo zbierok knižnice BIBIANY sprevádza na výstave 28 rozprávkových ilustrácií, za ktoré ich autori získali ocenenie na niektorom z podujatí organizovaných BIBIANOU (Bienále ilustrácií Bratislava, Najkrajšie knihy Slovenska, štvrťročná súťaž Najkrajšie a najlepšie detské knihy na Slovensku a Čestná listina IBBY).

Čítať ďalej...

Pochovávanie basy

FSK Zborovanka vás srdečne pozýva na fašiangovú zábavu Pochovávanie basy, ktorá sa uskutoční v sobotu dňa 25.2.2017 o 19.00 hod. v sále Obecného úradu v Zborové nad Bystricou. Môžete sa tešiť na bohatý kultúrny program. O občerstvenie a zábavu bude postarané.
red

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby