kysuce kaplnka

Aktuality titulka

Florbalisti Devils Čadca rozstrieľali Turany

florbalisti devils titulkaZápas sa zmenil na exhibíciu domácich. Florbalisti Devils Čadca majú za sebou zápas štvrtého kola druhej ligy skupiny Stred. Na domácej palubovke rozstrieľali súpera, ktorý pred týmto duelom ešte nestratil ani bod.

Čítať ďalej...

Príklady fungovania verejnej správy v Žilinskom kraji

verejna sprava titulka2Žilinský samosprávny kraj v spolupráci s Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky privítal delegáciu predstaviteľov samospráv z Bavorska. Cieľom tejto návštevy bolo odovzdať a rozvíjať skúsenosti v oblasti verejnej správy.

Čítať ďalej...

Vykurovacie obdobie- problematika z hľadiska ochrany pred požiarmi

vykurovacie obdobie titulkaVykurovacie obdobie je jedno z rizikových časových období počas roka sprevádzané zvýšeným nebezpečenstvom vzniku požiarov. Počas tohto obdobia je potrebné, aby každý z nás, ktorí prichádzame do kontaktu s vykurovacími zariadeniami im venoval zvýšenú pozornosť.

Čítať ďalej...

Mesto Turzovka vybudovalo takmer 1800 m2 nových chodníkov

turzovka chodniky titulkaV prvých letných dňoch venovalo naše mesto veľkú pozornosť Nádražnej ulici. Najskôr sa začali podkladové práce na vybudovanie chodníka na pravej strane ulice od železničnej stanice. „Položili sme 413 m2 zámkovej dlažby na chodník až pred nákupné centrum Hranec ,” informovala zástupkyňa vedúceho výstavby a rozvoja mesta Renáta Michalisková a zdôraznila, že sa položilo aj 550 m2 asfaltu na cestnej komunikácii.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby