zima kysuce2

Aktuality titulka

Kristián Michalec obhájil titul majstra Slovenska

kristian michalec titSlovenský zväz karate organizoval a pozýval 2. decembra 2017 do Trnavy nominovaných pretekárov na majstrovstvá Slovenskej republiky v juniorských a dorasteneckých kategóriách. Stredoslovenský zväz vybral na základe výsledkov z klubu KK ZZO Čadca Samuela Buchtíka, Nikolu Buchtíkovú, Tomáša Tomaníka, Adriána Tvrdého a Kristiána Michalca.

Čítať ďalej...

Päťdesiat rokov na palete Kysúc

patdesiat rokov titulkaV stredu 22.novembra 2017 sa uskutočnila slávnostná vernisáž výstavy členov Štúdia neprofesionálnych výtvarníkov regiónu Kysúc s názvom 50 ROKOV NA PALETE KYSÚC.

Čítať ďalej...

V Oščadnici zhorela chata

horela chata titV piatok 1. decembra pred polnocou začala v Oščadnici - osada Tertež horieť drevená chata. Po príchode hasičov z OR HaZZ v Čadci, ktorý bol pre množstvo snehu a odľahlý terén veľmi náročný, bola už chata celá zachvátená požiarom a traja dospelí a dve deti boli vonku mimo objektu.

Čítať ďalej...

Mikuláš v Čadci navštívil postihnuté deti

mikulas cadca titZväz postihnutých civilizačnými chorobami, Slovenský zväz telesne postihnutých, Mesto Čadca a Kultúrne informačné centrum, Dom kultúry Čadca pripravili pre zdravotne postihnuté deti a deti členov uvedených organizácií v nedeľu 3. decembra v Dome kultúry v Čadci Stretnutie s Mikulášom.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby