jar kysuce 2016

Aktuality titulka

Tragická dopravná nehoda pri Brodne

nehoda brodno titulkaV sobotu 19.05.2018 pred pol piatou poobede bola na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste 1/11 v katastri obce Brodno, okres Žilina.

Čítať ďalej...

Hasičská púť v Rajeckej Lesnej – 13. ročník

hasicska put titulkaV nedeľu 29. apríla sa uskutočnil už 13. ročník Hasičskej púte v Rajeckej Lesnej, kde za krásneho slnečného a teplého počasia sa uskutočnila svätá omša pri príležitosti osláv svätého Floriána, patróna hasičov.
„Hasičská pút“, ktorej sa zúčastnili Dobrovoľní hasiči z okresov Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto ,Námestovo, Martin, Poľskej republiky.

Čítať ďalej...

V Povine zasahoval vrtuľník

nehoda povina titulkaK vážnej dopravnej nehode došlo v piatok 20. apríla 2018 predpoludním na ceste I/11 v katastri obce Povina, okres Kysucké Nové Mesto. Z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel 68 ročný vodič (ČR) jazdiaci na vozidle Škoda Octavia v smere Žilina – Čadca plynule do protismerného jazdného pruhu.

Čítať ďalej...

Úspešná pátracia akcia

patracka titulka26.4.2018 - dnes sme pomáhali polícii pri vyhľadávaní nezvestnej osoby, ktorá bola nájdená živá v lese v katastre obce Veľké Rovné, následne sme osobu zviezli do obce, kde si prevzala posádka Zdrav. záchrannej skužby.

Čítať ďalej...

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby