kysuce kaplnka

Aktuality titulka

Tréningy na úrovni prvej ligy sa prejavia aj na výsledkoch

treningy prvej ligy titulkaPavol Staňo prevzal kormidlo futbalistov A mužstva Tatran Krásno cez letnú prestávku po Vladimírovi Kuťkovi. O tom aká bola príprava na nový ročník treťoligového Tatran Krásno a ako sa prejavila v prvých majstrovských zápasoch bola téma nášho rozhovoru.

Čítať ďalej...

Obchodná akadémia sa pýši krásnou zelenou záhradkou

obchodna akademia titulkaMiesto, ktoré má slúžiť najmú žiakom a pedagógom školy, otvorili v piatok 8. septembra. „S myšlienkou realizácie tohto unikátneho projektu prišla pani učiteľka Marta Kubalová. Keďže zastupujeme výchovno-vzdelávací program Zelená škola, boli sme prví, komu o tomto nápade povedala,“ rozpráva o začiatkoch zelenej záhradky na OA v Čadci Michaela Stašová, žiačka 3.A.

Čítať ďalej...

Zranená vodička po nehode

zranena vodicka titulkaV stredu 6. septembra sa v Krásne nad Kysucou zrazili dve osobné autá. Hasiči zOR HaZZ v Čadci zabezpečili vozidlá proti pohybu a vzniku požiaru.

Čítať ďalej...

V Rakovej otvorili zrekonštruovanú Materskú školu Korcháň

ms korchan titulkaV pondelok 11. septembra 2017 slávnostne otvorili Anton Heglas - starosta obce Raková, Alena Hanuláková – riaditeľka materskej školy a Edita Brisudová – spoločný školský úrad, za účasti zamestnancov školy a rodičov, zrekonštruovanú budovu Materskej školy Raková – Korcháň.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby