kysuce kaplnka

Aktuality titulka

Krasňanskú desiatku ovládol Lukáš Ďurec

krasnanska desiatka 2018 titulkaKrasňanská desiatka už tradične patrí do športového kalendára vytrvalcov. Jej 35. ročník sa uskutočnil v prvú novembrovú nedeľu za účasti 184 bežcov v troch mužských a dvoch ženských kategóriách.

Čítať ďalej...

Klub dôchodcov v Krásne oslávil 30 rokov

klub dochodcov krasno nad kysucou titulkaV mesiaci Úcty k starším sa dňa, 24. októbra stretli v Krásne nad/Kysucou tí skôr narodení, aby si v kruhu svojich rovesníkov vymenili skúsenosti, porozprávali sa a zároveň aj pripomenuli 30. Výročie založenia Klubu dôchodcov v Krásne nad/Kysucou.

Čítať ďalej...

Slovenský Červený kríž zorganizoval potravinovú zbierku

cerveny kriz potravinova zbierka titulka18. 10. 2018 ľudia jednoducho ukázali, že dokážu opäť podporiť dobrú vec. Preukázali svoj súcit a zapojili sa do charitatívnej zbierky. Veľa z nich pochopilo, že v núdzi sa môže ocitnúť každý z nás.

Čítať ďalej...

Päťdesiat rokov Základnej školy v Snežnici

sneznica vyrocie 50 rokov skoly titulkaDňa 25. októbra 2018 si Základná škola s materskou školou, Snežnica 218 spolu s obcou Snežnica pripomenuli 50. výročie existencie priestorov Základnej školy. Základná deväťročná škola - 1. až 5. ročník v Snežnici - tak znel názov socialistickej školy v obci Snežnica.

Čítať ďalej...

Dnes je

inzerat zastupca sefredaktorky mykysuce


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby