kysuce kaplnka

Aktuality titulka

Putovný pohár zo Skalitého si odniesla Wisla

pohar skalite titulkaCez víkend sa v Skalitom uskutočnil 42. ročník futbalového turnaja Memoriál desiatnika R. Šmatlavu, na ktorom sa predstavili dve kvalitné mužstvá z Poľska – KS Wisla (4. liga), KP Beskid Skoczów (3. liga), FK Čadca (3. liga) a Slovan Skalité (5. liga).

Čítať ďalej...

V knižnici v Kysuckom Novom Meste debatovali o koňoch v literatúre i živých koníkoch

krasnanska cyklodvadsiatka titulka„Kôň je zviera schopné učiť sa, násilie nie je potrebné k jeho podmaneniu.“ Zaznelo z úst chovateľa koní Mojmíra Kalužníka na nádvorí Mestskej knižnice v Kysuckom Novom Meste počas podujatia Koníky v literatúre, ktoré sa konalo vo štvrtok 14.7. 2017. Tridsať detí z prímetského tábora organizovaného CVČ sv. Jakuba sa okolo deviatej hodiny zhromaždilo v zasadacej miestnosti knižnice, kde ich privítali tety knihovníčky.

Čítať ďalej...

Autodopravcovia prejdú cez Kysuce na špeciálne povolenie

kamionisti kysuce titulkaPočas mimoriadnej situácie na ceste I/18 pod hradom Strečno budú môcť prechádzať Bystrickou dolinou regionálni prepravcovia z Oravy a Kysúc so špeciálnym povolením.

Čítať ďalej...

V Novej Bystrici horel vrak auta

horel vrak titulkaV nedeľu 16. júla o pol deviatej večer začal v Novej Bystrici horieť vrak osobného auta. Požiar lokalizovali a zlikvidovali príslušníci Dobrovoľného hasičského zboru Nová Bystrica a profesionálni hasiči z OR HaZZ Čadca. Príčinou bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

 

-r-

coop-cadca

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby