jar kysuce 2016

Nový COOP Supermarket v Rudine

supermarket rudina titulkaV stredu – 23. mája 2018 slávnostne otvorili nový COOP Supermarket v Rudine. Pásku prestrihol predseda predstavenstva COOP Jednota Čadca Ing. Miroslav Janík a starostka obce Ing. Anna Mičianová.


Ako zdôraznil pri otvorení Ing. M. Janík, COOP Jednota Čadca sa v novom supermarkete uchádza o priazeň a dôveru zákazníkov v modernej prevádzke, kde je v ponuke vyše 5 000 tovarových položiek na predajnej ploche vyše 280 m2. Dôraz budú klásť na každodennú ponuku čerstvých prevažne slovenských potravín, čerstvého mäsa a voľnej hydiny, široký sortiment čerstvého ovocia a zeleniny či širokú ponuky pečiva. Novinkou je pekáreň pečiva priamo v predajni.

 

Supermarket bude otvorený pre svojich zákazníkov každý deň. Pri novom supermarkete je k dispozícii osem parkovacích miest. O spokojnosť zákazníkov sa bude starať osemčlenný kolektív predavačiek s vedúcou Denisou Kormancovou. V rekonštruovanej budove supermarketu sú na prvom poschodí pripravené aj ďalšie priestory s možnosťou využitia na komerčné účely.

 

Text a snímky: - r -

Dnes je


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby