jar kysuce 2016

Požiar rodinného domu v Zákopčí, okres Čadca

poziar zakopcie mV nedeľu 16.4.2017 krátko po piatej hodine ráno bol na Krajské operačné stredisko HaZZ v Žiline ohlásený požiar rodinného domu v Zákopčí, okres Čadca.

Čítať ďalej...

V Skalitom zasahoval vrtuľník

zasahoval vrtulnik mVrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE zo Žiliny letela v nedeľu 9. apríla dopoludnia do obce Skalité.

Čítať ďalej...

Vynovený Supermarket COOP Jednota Čadca na Kýčerke

nova jednota mOd utorka – 11. apríla 2017 slúži obyvateľom a zákazníkom sídliska Kýčerka v Čadci vynovený Supermarket COOP Jednota Čadca.

Čítať ďalej...

Blokáda cesty 1/11 v Budatinskej Lehote odstavila dopravu na Kysuciach na hodinu

blokada cesty mV utorok 4. apríla pokračovala blokáda cesta za dostavanie diaľnice D3, tentoraz neďaleko Kysuckého Nového Mesta v Budatínskej Lehote, na ktorej sa zúčastnilo niekoľko stoviek nespokojných Kysučanov. Blokáda sa niesla v znamení solidarity šoférov, ktorých automobily vytvorili za hodinu niekoľko kilometrové kolóny.

Čítať ďalej...

Novým krajským predsedom Smeru-SD v Žiline je Ján Podmanický, novým okresným predsedom Smeru-SD v Čadci je Jozef Cech

smer sd mPredsedníctvo Smeru-SD 29. marca 2017 zvolilo za nového krajského predsedu Smeru-SD v Žiline Jána Podmanického. Zvolený bol na uvoľnené miesto po bývalom krajskom predsedovi Smeru-SD Jurajovi Blanárovi, ktorý bol v decembri 2016 zvolený za podpredsedu Smeru-SD. JUDr. PhDr. Ján Podmanický,PhD., je od roku 2003 starostom obce Stará Bystrica a od roku 2006 je poslancom NR SR.

Čítať ďalej...

Veľký požiar v Dunajove

velky poziar mMinulý týždeň mali hasiči z OR HaZZ v Čadci plné ruky práce. Takmer každý deň zasahovali povypaľovaní trávy (Oščadnica, Čadca, Raková).

Čítať ďalej...

V Zákopčí horel dom

horel dom mV nedeľu 26. marca pred druhou hodinou v noci išli hasiči z OR HaZZ v Čadci k požiaru rodinného domu v Zákopčí U Kontrov.

Čítať ďalej...

Kysučania protestom znova zablokovali dopravu v Kysuckom Lieskovci

zablokovali cestu mV utorok dňa 14. marca Kysučania o 13. hodine pri Kysuckom Lieskovci zablokovali premávku na frekventovanej ceste 1/11 do Česka a Poľska.

Čítať ďalej...

Zomrel neslušský rodák Mons. Pavol Janáč

pavol janac mMons. PaedDr. ThDr. Pavol Janáč, PhD. zomrel 12. marca 2017 vo veku nedožitých 75 rokov a v úctyhodnom 51. roku kňazstva.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby