kysuce kaplnka

Mladík si najskôr prenajal DJ techniku a potom ju chcel predať

sprenevera techniky mV uplynulých dňoch odviedli žilinskí a čadčianski policajti skvelú prácu pri odhalení a zadržaní podozrivého mladíka, ktorý si mal prenajať DJ techniku a neskôr mal túto techniku ponúkať na predaj cez internetový portál.

Čítať ďalej...

Lesný úraz v Novej Bystrici 26.7.2017

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE zo Žiliny vzlietla 26.07.2017 krátko popoludní zo svojho strediska a smerovala na pomoc zranenému pilčíkovi do lesného terénu v katastri obce Nová Bystrica (okres Čadca). Pri pílení stromov ho jeden z nich zasiahol do oblasti hlavy a chrbtice.

Čítať ďalej...

Beskyd Rallye sa nezadržateľne blíži

beskyd rallye mBeskyd Rallye Turzovka je na veteránskej scéne už 20 rokov a radí sa medzi najväčšie stretnutia veteránistov na Slovensku, Česku ale aj v strednej Európe.

Čítať ďalej...

V Novej Bystrici horel vrak auta

horel vrak mV nedeľu 16. júla o pol deviatej večer začal v Novej Bystrici horieť vrak osobného auta. Požiar lokalizovali a zlikvidovali príslušníci Dobrovoľného hasičského zboru Nová Bystrica a profesionálni hasiči z OR HaZZ Čadca. Príčinou bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou.

 

-r-

Autodopravcovia prejdú cez Kysuce na špeciálne povolenie

kamionisti kysuce mPočas mimoriadnej situácie na ceste I/18 pod hradom Strečno budú môcť prechádzať Bystrickou dolinou regionálni prepravcovia z Oravy a Kysúc so špeciálnym povolením.

Čítať ďalej...

Otvorili most v Horelici

otvorenie mostu horelica mV piatok 14. júla odovzdali do predčasného užívania nový most v Čadci - Horelici.

Čítať ďalej...

Dobrovoľným hasičom z Korne odovzdal minister vnútra SR Tatru 148 po generálke

tatra 148 mV nedeľu zavítala do našej obce Korňa dlho očakávaná návšteva na čele s podpredsedom vlády SR a ministrom vnútra JUDr. Robertom Kaliňákom.

Čítať ďalej...

Jazda na štvorkolke sa pre dve dievčatá skončila so zraneniami

12.7.2017
Leteckí záchranári zo Žiliny zasahovali dnes podvečer v blízkosti lyžiarskeho strediska v Makove. Dve dievčatá sa v lesnom teréne vozili na štvorkolke, na ktorej sa prevrátili a spadli do potoka.

Čítať ďalej...

Poliaci, ktorí dávali do obehu falzifikáty bankoviek, skončili v rukách polície

falzifikaty bankoviek mV rukách čadčianskej polície skončili dvaja muži, 25 ročný Jakub a 21 ročný Milosz, občania Poľska, ktorí prechovávali a dávali do obehu falzifikáty bankoviek nominálnej hodnoty 50 EUR.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby