jar kysuce 2016

Motoristov spomalí obmedzenie v Krásne nad Kysucou

dopravne obmedzenie krasno mNDS čiastočne uzavrie cestu I/11 v úseku mosta ev. č. 11-217 Krásno nad Kysucou v km 422,200. Dôvodom je výmena mostných záverov.

Čítať ďalej...

Tragická dopravná nehoda pri Brodne

nehoda brodno mV sobotu 19.05.2018 pred pol piatou poobede bola na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel na štátnej ceste 1/11 v katastri obce Brodno, okres Žilina.

Čítať ďalej...

Člen DHZ Vysoká nad Kysucou Ján Mlakyta si prevzal najvyššie hasičské vyznamenanie

ocenenie mNa otázku „Poď pracovať pre dobrovoľný hasičský zbor!“ sa dá odpovedať iba dvoma spôsobmi. Sú takí, ktorí odpovedajú „To nie je pre mňa.

Čítať ďalej...

Hasičská púť v Rajeckej Lesnej – 13. ročník

hasicska put mV nedeľu 29. apríla sa uskutočnil už 13. ročník Hasičskej púte v Rajeckej Lesnej, kde za krásneho slnečného a teplého počasia sa uskutočnila svätá omša pri príležitosti osláv svätého Floriána, patróna hasičov.
„Hasičská pút“, ktorej sa zúčastnili Dobrovoľní hasiči z okresov Žilina, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto ,Námestovo, Martin, Poľskej republiky.

Čítať ďalej...

Spomienkové zhromaždenie v Skalitom

spomienkove zhromazdenie mV obci Skalité sa 27. 4. 2018 konalo spomienkové zhromaždenie pri príležitosti 73. výročia oslobodenia Kysúc a ukončenia 2. svetovej vojny v Európe.

Čítať ďalej...

Višňový sad rozkvitol v Rakovej

visnovy sad mObec Raková sa stala v týchto dňoch doslova kvitnúcou záhradou. Vďaka viacročnej aktivite členov Základnej organizácie Slovenského zväzu záhradkárov pribudlo na verejné priestranstvá obce takmer 150 ovocných stromov.

Čítať ďalej...

Tragická dopravná nehoda v obci Lutiše

dopravna nehoda lutise m 28.04.2018 pred pol šiestou večer bola na Krajské operačné stredisko v Žiline ohlásená dopravná nehoda dvoch osobných mot. vozidiel na štátnej ceste č. III/2835 v katastri obce Lutiše.

Čítať ďalej...

Úspešná pátracia akcia

patracka m26.4.2018 - dnes sme pomáhali polícii pri vyhľadávaní nezvestnej osoby, ktorá bola nájdená živá v lese v katastre obce Veľké Rovné, následne sme osobu zviezli do obce, kde si prevzala posádka Zdrav. záchrannej skužby.

Čítať ďalej...

Dopravná nehoda osobného auta s kamiónom v Kysuckom Novom Meste

nehoda knm mVo štvrtok 26. apríla v čase okolo 06.30 hodiny došlo na ceste I/11 v katastri obce Radoľa, okres Kysucké Nové Mesto k dopravnej nehode.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby