jar kysuce 2016

V ťažko dostupnom teréne pomáhali zranenému mužovi žilinskí leteckí záchranári

Vrtuľníková záchranná zdravotná služba ATE zo Žiliny bola dnes popoludní privolaná do lesného, ťažko dostupného terénu pre pozemnú záchranu do Krásna nad Kysucou, v časti Gavlasov.

Čítať ďalej...

Auto narazilo do skladu

auto narazilo mVo štvrtok 8. marca ráno o 7. hodine došlo v obci Zborov nad Bystricou k dopravnej nehode dvoch osobných áut.

Čítať ďalej...

Ponovembrové deti – zhromaždenie za slušné Slovensko v Žiline

Piatkové popoludnie 9. marca sa nieslo v znamení pochodov a zhromaždení za slušné Slovensko. Ľudia vyšli do ulíc vo viac ako štyridsiatich mestách a ani naše krajské mesto Žilina nebolo výnimkou. Krátko po piatej hodine sa zhromaždený dav presunul z Mariánskeho námestia na Námestie Andreja Hlinku.

Čítať ďalej...

V Krásne rokovalo Združenie miest a obcí Kysúc

zdruzenie kysuc mVo štvrtok 8. marca 2018 sa na radnici v Krásne nad Kysucou uskutočnil prvý tohtoročný snem Združenia miest a obcí Kysúc (ZMOK ) za účasti primátorov a starostov obcí z okresu Čadca, ktorého sa zúčastnila aj predsedníčka Žilinského samosprávneho kraja Erika Jurinová s podpredsedom (ŽSK) Petrom Dobešom.

Čítať ďalej...

Žilinskí policajti odhalili podozrivého z majetkovej trestnej činnosti

kradez bicykelŽilinskí kriminalisti spoločne s policajtmi z Obvodného oddelenia Policajného zboru Žilina-okolie dôslednou operatívno-pátracou činnosťou odhalili podozrivého z majetkovej trestnej činnosti.

Čítať ďalej...

Slovenská obchodná a priemyselná komora Žilina rokovala

zilina rokovala mSlovenská Obchodná a priemyselná komora Žilina sa dňa 27. 2. 2018 uzniesla na Výročnom zhromaždení, že bude presadzovať priority rokoch 2018- 2019:

Čítať ďalej...

Žiaci Obchodnej akadémie Čadca úspešní v krajskom kole olympiády v cudzom jazyku

oa cadca mOlympiáda v cudzom jazyku je jednou z foriem dobrovoľnej záujmovej činnosti žiakov základných a stredných škôl, je organizovaná ako postupová súťaž. Jej zámerom je prehlbovať, rozširovať a upevňovať komunikačné zručnosti žiakov v cudzom jazyku a zvyšovať záujem o štúdium cudzích jazykov.

Čítať ďalej...

Pri nehode v Kysuckom Lieskovci zasahoval v pondelok vrtuľník

vrtulnik mV pondelok 26. februára došlo v Kysuckom Lieskovci na ceste I. triedy k dopravnej nehode, pri ktorej zasahovali, zdravotníci, hasiči aj vrtuľník. Príčiny nehody vyšetruje polícia.

Vrtuľník zachraňoval dievčatko

Posádka leteckých záchranárov zo Žiliny bola v sobotu 24. februára popoludní privolaná k úrazu, ktorý sa stal v ťažko dostupnom teréne v časti Kopanice v Turzovke. Pomoc leteckých záchranárov potrebovalo 7-ročné dievčatko, ktoré si nárazom na ostrý predmet počas sánkovania spôsobilo tržnú ranu dolnej končatiny.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby