jar kysuce 2016

Futbal

Pohár Československej vzájomnosti mal výbornú úroveň, trofej si odniesla Opava

pohar cesko alovenskej vzajomnosti mKrátku letnú prestávku využívajú ligové mužstva z Kysúc na intenzívnu prípravu na jesennú časť futbalových súťaží. V nej nechýbajú ani prípravné zápasy a najlepšou previerkou na nastávajúcu sezónu sú futbalové turnaje, ktoré preveria mužstvá po každej stránke. Veď odohrať dva zápasy v priebehu niekoľkých hodín dá každému futbalistovi poriadne zabrať.

Čítať ďalej...

Futbalovým kráľom v Čadci sa stal Jamír SK

stefansky pohar mSportika Štefanský pohár – Memoriál M. Piteľa 21. (17.) ročník

Mestská športová hala Pratex v Čadci žila medzi sviatkami špičkovým halovým futbalovým turnajom. V stredu 28. decembra 2016 sa na Kysuciach zišlo 10 pozvaných futbalových družstiev zo Slovenska, aby si zmerali sily na 21. ročníku Štefanského pohára a 17. ročníku Memoriálu M. Piteľa.

Čítať ďalej...

V Korni si uctili pamiatku futbalových velikánov

futbal korna mMemoriál Paľa Skorčika a Viktora Vyrobika ovládli hráči z Dudiniec

 

V sobotu 7. januára žila Futbalová Aréna v Korni druhým ročníkom futbalového turnaja internacionálov - Memoriál Paľa Skorčíka a Viktora Vyrobika. Podobne ako pred rokom štartovali na ňom skôr narodení futbalisti Slovanu Dudince, TJ Janovice (ČR), Tatrana Turzovka a domácej Korne pod hlavičkou Aktív Park Korňa.

Čítať ďalej...

Vo futbalovom Krásne vládne nespokojnosť

futbal krasno mPred štartom do nového ročníka Tipos III. ligy Stred mali futbalisti Tatran Krásno ambíciu umiestniť sa v hornej polovici tabuľky. Po odohratí 15 kôl je však skutočnosť iná. Získali len 18 bodov za päť výhier a tri nerozhodné výsledky a s pasívnym skóre skončili po jesennej častí na deviatom mieste, čo je veľkým sklamaním nielen pre futbalistov, ale aj pre priaznivcov Tatrana.

Čítať ďalej...

Žiaci Starej Bystrice splnili v druhej lige očakávania

stara bystrica mV jesennej časti 2. ligy Sever mladí futbalisti Pokrok Stará Bystrica získala 18 bodov a s pasívnym skóre 28:40 skončili po prvej polovici súťaže na 8. mieste. Po poslednom stretnutí tohto mládežníckeho družstva sme sa pozhovárali s jeho koučom Ladislavom Kolembusom.

Čítať ďalej...

Futbalový turnaj politických strán pôsobiacich v obci Raková

futbalovy turnaj mV nedeľu 16.10.2016 sa opäť stretli zástupcovia politických strán pôsobiacich v obci Raková, aby si zmerali sily na 18. ročníku futbalového turnaja v malom futbale. Tento turnaj, ktorý bol založený v roku 1999 je zrejme svojím pomenovaním najstarší v rámci okresu, ale i ďaleko za jeho hranicami.

Čítať ďalej...

Žiline pomohol k úspechu aj Krásňan Daniel Sýkora

daniel sykora mMladé futbalové nádeje MŠK Žilina U-12 sa v dňoch 30. a 31.júla zúčastnili na 10. ročníku medzinárodného turnaja O pohár primátora mesta Hradec Králové.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby