zima kysuce2

Šport

Na Štedrý deň sa bojovalo o najväčšie sídlisko v Čadci

suboj kycerky mPrvýkrát získalo víťazné družstvo aj Putovný pohár... Najväčšie sídlisko v Čadci žilo aj na Štedrý deň športom. Stará dobrá partia z Kýčerky sa už tretí rok po sebe stretla, aby si zmerala sily v hokejbale.

Čítať ďalej...

V Krásne nad Kysucou sa konal Vianočný turnaj v stolnom tenise

stolny tenis mNultý ročník prilákal za stoly 29 účastníkov. Dňa 27. decembra 2017 usporiadala ZO Jednota dôchodcov Slovenska, ZO Únie žien Slovenska a ZO Zväzu postihnutých civilizačnými chorobami Krásno nad Kysucou nultý ročník Vianočného stolnotenisového turnaja pre neregistrovaných hráčov.

Čítať ďalej...

Šachový Holeštiakov memoriál (ŠACHOM) s medzinárodnou účasťou

sachovy memorial mAj kráľovská hra môže utužovať rodinné tradície Už tradične 29.12. sa na sklonku minulého roku konal nevšedný a na Slovensku jedinečný turnaj ŠACHOM Zákopčie 2017. Podmienkou účasti dvojčlenného tímu bol rodinný vzťah (rodič - dieťa, starý rodič - vnuk, súrodenci a pod.).

Čítať ďalej...

Hádzanári v Poľsku bronzoví

hadzanari bronzovi mÚspech Kysučanov umocnil fakt, že dvaja hráči sa dostali do All–Stars tímu. V dňoch 16. a 17. decembra 2017 sa zúčastnili starší žiaci hádzanárskeho oddielu MŠK Kysucké Nové Mesto turnaja Česko-slovensko-poľskej ligy v poľských Mysłowiciach.

Čítať ďalej...

Bunkai karate Čadca štartuje aj Slovenskej Muay Thai lige

muathai.fw mŽilina - Dňa 16.12.2017 v Žiline sa konalo 1.kolo Slovenskej Muay Thai ligy ,kde štaroval aj Michal Stráňava, ktorý vo vyrovnanom zápase podľahol Vašíčkovi z Českej republiky.

Čítať ďalej...

Kysučania v extralige: Piják s gólom a asistenciou

kysucania extraliga mHBK PROTEF Považská Bystrica prezimuje prvýkrát na čele najlepšej ligy sveta. V sobotu skončila prvá časť Slovenskej hokejbalovej extraligy. Do hry zasiahlo niekoľko Kysučanov!

Čítať ďalej...

Zavadská sa na atletických majstrovstách Európy nestratila

me zavadska mZverenka Milana Slivku dobehla do cieľa ME v Šamoríne v čase 15:26 min. „Už celý týždeň pred štartom som bola veľmi napätá.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby