kysuce kaplnka

Informácie a postrehy

V Kysuckom Lieskovci sa uskutočnila Hasičská súťaž cez prekážky

hasicska sutaz kysucky lieskovec mPočas vyhodnotenia súťaže starostka obce odovzdala predsedovi DHZ stuhu na zástavu pri príležitosti 580. výročia založenia obce a jednotlivým funkcionárom DHZ príležitostné plakety a suveníry.

Čítať ďalej...

Kysučanka sa vybrala na vlastnú päsť do Malajzie 2. časť

kysucanka v malajzii 2 mMalajzia je vskutku očarujúce miesto, a to ani nepatrí medzi najčastejšie dovolenkové destinácie.

Čítať ďalej...

V Korni–Živčákovej sa uskutočnilo cvičenie na diaľkovú dopravu vody pomocou hadíc

hasicska sutaz korna zivcakova mToto cvičenie bolo smerované najmä na precvičovanie vzájomnej súčinnosti hasičských jednotiek, vyrozumievanie operačným strediskom KR HaZZ, overenie schopností obsluhy, stavu techniky zaradenej do celoplošného rozdelenia SaP v rámci Slovenskej republiky.

Čítať ďalej...

Areál športu a oddychu v Turzovke

css horelica v turzovke mV jedno slnečné júlové ráno sa vybrala mládež z Centra sociálnych služieb Horelica, pracovisko Horelica 18, navštíviť Areál športu a oddychu v Turzovke.

Čítať ďalej...

COOP Jednota Čadca odmeňovala v akcii Kolesománia

coop kolesomania mPočas obdobia od 17. mája do 13. júna 2018 pripravila COOP Jednota Čadca pre svojich zákazníkov spotrebiteľskú súťaž pod názvom Kolesománia.

Čítať ďalej...

Hasiči DHZ Vysoká nad Kysucou nielen hasia ...

upratovanie stanice kelcov mViac ako 20 členov dobrovoľného hasičského zboru vytiahlo svoje pracovné náradie a spoločne 31. 07. 2018 vyzbierali odpadky, pokosili a pohrabali trávu, vytrhali burinu v okolí vlakovej stanice v Nižnom Kelčove.

Čítať ďalej...

V Čadci sa konala v nedeľu hasičská súťaž

hasicska sutaz cadca mPrvá augustová nedeľa patrila tradične hasičskému športu. V meste Čadca sa konal 31. ročník súťaže o putovný Pohár primátora mesta v požiarnom útoku.

Čítať ďalej...

V Korni sa konal už 31. ročník hasičskej súťaže

hasicska sutaz korna mNetradične v sobotu 28.7.2018 napoludnie začal XXXI. Ročník hasičskej súťaže „ O pohár starostu obce a DHZ Korňa “ a zároveň aj VIII. ročník hasičskej súťaže vzájomnej spolupráce obcí Korňa a Staré Hamry.

Čítať ďalej...

Kysučanka sa vybrala na vlastnú päsť do Malajzie (1)

cesta po malajzii cast 1 mMožno ste z tých, ktorý minulý rok v približne v tomto období čítali moje články o tom aká je v mojich očiach Čína, a zaujíma vás ako vidím Malajziu a Singapur.

Čítať ďalej...

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby