jar kysuce 2016

Informácie a postrehy

KLAUN

(pokračovanie z minulého čísla) Deti sa radovali, výskali a naťahovali môj smiešny kostým z každej strany.

Čítať ďalej...

Žiačka Obchodnej akadémie Čadca získala 2. miesto na majstrovstvách Žilinského kraja v atletike

ziacka oa mDňa 4. 5. 2017 sa v Martine uskutočnili majstrovstvá Žilinského kraja žiakov a žiačok SŠ v atletike.

Čítať ďalej...

Mladí záchranári civilnej ochrany v akcii

zachranari mOkresný úrad Čadca usporiadal spoločne s Okresným úradom Kysucké Nové Mesto dňa 18. mája 2017 v športovom areáli Raková – Pod hríbom 24. ročník súťaže mladých záchranárov civilnej ochrany pre žiakov druhého stupňa základných škôl okresov Čadca a Kysucké Nové Mesto Súťaže sa zúčastnilo 15 družstiev z okresu Čadca a 5 družstiev z okresu Kysucké Nové Mesto, čo je v histórii súťaže najvyšší počet účastníkov.

Čítať ďalej...

Deti s mamičkami a babičkami oslávili Deň matiek

deti s babickami mDňa 14. mája 2017 sa v Kultúrnom dome v Krásne nad Kysucou uskutočnil kultúrny program, kde deti zo svojich básničiek a piesní uvili pre svoje mamičky a babičky pestrofarebnú zvukovú kyticu, aby spolu s nimi oslávili ich Deň matiek.

Čítať ďalej...

V Materskej škole na Ulici 9.mája v Kysuckom Novom oslávili Deň matiek

den matiek knm mS mesiacom máj sa spája krásny sviatok Deň matiek, ktorý sme v našej MŠ oslávili už v dňoch 4. a 5. mája .

Čítať ďalej...

Hasiči z Turzovky v Základnej škole s materskou školou v Dlhej nad Kysucou

hasici turzovka mVo štvrtok 18.05.2017 sa deťom Základnej školy s materskou školou v Dlhej nad Kysucou prišli predstaviť Hasiči záchranného zboru Turzovka.

Čítať ďalej...

Dve významné investičné akcie z európskych fondov

ms krasno mV meste Krásno nad Kysucou sa v týchto dňoch začínajú realizovať dve významné investičné akcie, ktoré sa budú podstatnou mierou financovať z európskych fondov. Bude to rekonštrukcia budovy materskej školy v centre mesta a rekonštrukcia budovy mestského úradu. Až 95 percent nákladov na tieto akcie pôjde z európskych fondov a štátneho rozpočtu. Informoval o tom primátor mesta Ing. Jozef Grapa.

Čítať ďalej...

Prezentácia almanachu vedeckých prác v Kovačici

prezentacia almanachu mV nedeľu 14. mája 2017 sa vo večerných hodinách konala v svetoznámej Galérii Babka v srbskej Kovačici prezentácia almanachu vedeckých prác ACTA REGIONALIA vydaného ako prvé dvojčíslo Kysuckým múzeom v Čadci a Fakultou BERG Technickej univerzity v Košiciach.

Čítať ďalej...

V Rudine oslávili deň matiek

den matiek rudina mDňa 15.5.2017 pani Marta Kubičková, riaditeľka MŠ Rudina, privítala v Kultúrnom dome Rudina mamy a babičky. Svojím milým príhovorom o ,, Láske a obetavosti.“ popriala mamičkám veľa trpezlivosti vo výchove v nasledujúcich rokoch života.

Čítať ďalej...

coop-cadca

Dnes je

restauracie na kysuciach5

akcie tipy na kysuciach5


STE NA FACEBOOKU? Staňte sa priateľom Kysúc

Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby